O nás

História našej firmy siaha až do roku 2002. Niekoľkoročné skúsenosti v oblasti obchodu, výroby a služieb nám umožňujú viesť dynamické podnikanie, ktoré sa neustále vyvíja a snaží sa uspokojovať očakávania a potreby zákazníkov.

Sme majitelia značky oblečenia Doberman's Aggressive a tiež jej hlavní zástupcovia a distribútori na európskom trhu. Máme partnerov po celom svete, okrem iného v USA, Rusku, Nemecku, Maďarsku alebo na Slovensku.

Dodávame našim zákazníkom produkty s neopakovateľným, výrazným dizajnom. Spolupracujeme s najlepšími grafikmi, ktorí sa starajú o originálne návrhy pánskeho a dámskeho oblečenia označené symbolom Doberman's Aggressive. Solídny a rozhodný štýl nachádza uznanie medzi rôznymi popkultúrami a sociálnymi skupinami. Značka je obľúbená tiež ako motorkárske alebo športové oblečenie. V našej ponuke sú tričká, polokošele, tričká bez rukávov, tričká s dlhým rukávom (Long Sleeve), mikiny, mikiny s kapucňou, bundy, nohavice, šortky, zimné bundy a doplnky (čiapky, šiltovky, opasky). Našu ponuku neustále rozširujeme a ponúkame nové vzory a kolekcie.

Vzťahy so zákazníkmi sú pre nás najdôležitejšie. Staráme sa o predaj vysoko kvalitných produktov s profesionálnymi predajnými službami. Vďaka modernému softvéru sme pre väčšie pohodlie zákazníkov zaviedli nové možnosti doručovania a platby.

Ponúkame vysokú kvalitu služieb vďaka zohranému tímu pracovníkov, ktorí majú skúsenosti, kreativitu a odvahu siahnuť pre nové riešenia a nápady. Naše ambície nám umožňujú vytvoriť dynamickú spoločnosť so stálym potenciálom rastu.

Zoznámte sa s ponukou odevov Doberman's Aggressive.

Majiteľom obchodu je spoločnosť
Handels s.r.o.
Jánošíkova 8963/1
010 01 Žilina
IČO: 46085602
DIČ: 2023271932
IČ DPH: SK2023271932

Všetky ochranné známky používané značkou Doberman 's Aggressive boli prihlásené na patentovom úrade a sú chránené zákonom podľa čl. 153 ods. 1 zákona o ochrane ochranných známok zákona z 30. júna 2000 právo priemyselného vlastníctva (Zb. Z. č. 11.2003 položka 117).
Ich používanie akýmkoľvek spôsobom bez prechádzajúceho, písomného súhlasu je zakázané a môže mať za následok postihnutie občianskoprávnej a trestnoprávnej zodpovednosti v maximálnom rozsahu povolenom zákonom.

Späť do obchodu